شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Spheerol EPL 3

Castrol Spheerol EPL 3

مشخصات و کاربرد Castrol Spheerol EPL 3

شرکت کاسترول , Castrol یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Castrol Spheerol EPL 3 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Castrol Spheerol EPL 3 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولCastrol Spheerol EPL 3 دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Castrol Spheerol EPL 3 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Castrol Spheerol EPL 3 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Castrol Spheerol EPL 3 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Castrol Spheerol EPL 3 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Castrol Spheerol EPL 3 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol Spheerol EPL 3 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Spheerol EPL 3

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Spheerol EPL 3 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Spheerol EPL 3 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم کاسترول Spheerol EPL 3 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Spheerol EPL 3: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Spheerol EPL 3 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Spheerol EPL 3 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Spheerol EPL 3

جستارهای مرتبط