شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Enersyn HTX 680

BP Enersyn HTX 680

مشخصات و کاربرد BP Enersyn HTX 680

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Enersyn HTX 680 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده صنعتی قرار دارد. BP Enersyn HTX 680 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش BP Enersyn HTX 680 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت BP Enersyn HTX 680 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای BP Enersyn HTX 680 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. BP Enersyn HTX 680 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور BP Enersyn HTX 680 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Enersyn HTX 680 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس بی پی , bp به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید BP Enersyn HTX 680

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Enersyn HTX 680 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Enersyn HTX 680 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی بی پی Enersyn HTX 680 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Enersyn HTX 680: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Enersyn HTX 680 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Enersyn HTX 680 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Enersyn HTX 680

جستارهای مرتبط