شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Biohyd SE-S 68

BP Biohyd SE-S 68

مشخصات و کاربرد BP Biohyd SE-S 68

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Biohyd SE-S 68 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. BP Biohyd SE-S 68 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن هیدرولیک باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Biohyd SE-S 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات BP Biohyd SE-S 68 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. BP Biohyd SE-S 68 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش BP Biohyd SE-S 68 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیکضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل BP Biohyd SE-S 68 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک بی پی , bp به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید BP Biohyd SE-S 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Biohyd SE-S 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Biohyd SE-S 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک بی پی Biohyd SE-S 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Biohyd SE-S 68: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Biohyd SE-S 68 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Biohyd SE-S 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Biohyd SE-S 68

جستارهای مرتبط