شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Energear SHX 75W-90

BP Energear SHX 75W-90

مشخصات و کاربرد BP Energear SHX 75W-90

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Energear SHX 75W-90 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده , واسکازین قرار دارد. BP Energear SHX 75W-90 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده BP Energear SHX 75W-90 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت BP Energear SHX 75W-90 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت BP Energear SHX 75W-90 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده , واسکازین موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای BP Energear SHX 75W-90 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی BP Energear SHX 75W-90 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت BP Energear SHX 75W-90 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده , واسکازینضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل BP Energear SHX 75W-90 نیز می باشد.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت بی پی , bp در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید BP Energear SHX 75W-90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Energear SHX 75W-90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Energear SHX 75W-90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین بی پی Energear SHX 75W-90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Energear SHX 75W-90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Energear SHX 75W-90 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Energear SHX 75W-90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Energear SHX 75W-90

جستارهای مرتبط