شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Eskimo 32

Gulf Eskimo 32

مشخصات و کاربرد Gulf Eskimo 32

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulf Eskimo 32 می باشد. که در مجموعه روغن کمپرسور سرمایشی است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Eskimo 32 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Gulf Eskimo 32 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزGulf Eskimo 32با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Gulf Eskimo 32 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Gulf Eskimo 32 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Gulf Eskimo 32 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن کمپرسور سرمایشیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulf Eskimo 32 نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت گالف , Gulf در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید Gulf Eskimo 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Eskimo 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Eskimo 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور سرمایشی گالف Eskimo 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Eskimo 32: روغن کمپرسور سرمایشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Eskimo 32 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Eskimo 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Eskimo 32

جستارهای مرتبط