شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Nerita HV

Shell Nerita HV

Shell Nerita HV

مشخصات و کاربرد Shell Nerita HV

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Nerita HV می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Nerita HV با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Shell Nerita HV مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Shell Nerita HV می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Nerita HV در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Nerita HV با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Nerita HV نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات گریس صنعتی شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Nerita HV

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Nerita HV با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Nerita HV راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل نریتا اچ وی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Nerita HV: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Nerita HV : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Nerita HV تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Nerita HV

جستارهای مرتبط