شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Gear LS 80W-90

Gulf Gear LS 80W-90

مشخصات و کاربرد Gulf Gear LS 80W-90

Gulf Gear LS 80W-90 زیر مجموعه روغن دنده , واسکازین است. واردات Gulf Gear LS 80W-90 از شرکت گالف , Gulf انجام می گیرد. Gulf Gear LS 80W-90 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Gulf Gear LS 80W-90 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن دنده , واسکازین باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزGulf Gear LS 80W-90با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Gulf Gear LS 80W-90 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. نوع بسته بندی Gulf Gear LS 80W-90 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Gulf Gear LS 80W-90 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Gulf Gear LS 80W-90 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن دنده , واسکازین گالف , Gulf به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Gulf Gear LS 80W-90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Gear LS 80W-90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Gear LS 80W-90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین گالف Gear LS 80W-90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Gear LS 80W-90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Gear LS 80W-90 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Gear LS 80W-90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Gear LS 80W-90

جستارهای مرتبط