شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Super Duty CF 20W-50

Gulf Super Duty CF 20W-50

مشخصات و کاربرد Gulf Super Duty CF 20W-50

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulf Super Duty CF 20W-50 می باشد. که در مجموعه روغن موتور دیزلی است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Super Duty CF 20W-50 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولGulf Super Duty CF 20W-50 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی Gulf Super Duty CF 20W-50 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات Gulf Super Duty CF 20W-50 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Gulf Super Duty CF 20W-50 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور Gulf Super Duty CF 20W-50 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Gulf Super Duty CF 20W-50 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulf Super Duty CF 20W-50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Super Duty CF 20W-50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Super Duty CF 20W-50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی گالف Super Duty CF 20W-50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Super Duty CF 20W-50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Super Duty CF 20W-50 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Super Duty CF 20W-50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Super Duty CF 20W-50

جستارهای مرتبط