شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf CNG Supreme 20W-50

Gulf CNG Supreme 20W-50

مشخصات و کاربرد Gulf CNG Supreme 20W-50

Gulf CNG Supreme 20W-50 زیر مجموعه روغن موتور گازسوز است. واردات Gulf CNG Supreme 20W-50 از شرکت گالف , Gulf انجام می گیرد. Gulf CNG Supreme 20W-50 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولGulf CNG Supreme 20W-50 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور گازسوز باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Gulf CNG Supreme 20W-50 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور گازسوز موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Gulf CNG Supreme 20W-50 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Gulf CNG Supreme 20W-50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulf CNG Supreme 20W-50 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Gulf CNG Supreme 20W-50 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور گازسوز گالف , Gulf به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Gulf CNG Supreme 20W-50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf CNG Supreme 20W-50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf CNG Supreme 20W-50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور گازسوز گالف CNG Supreme 20W-50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf CNG Supreme 20W-50: روغن موتور گازسوز
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf CNG Supreme 20W-50 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf CNG Supreme 20W-50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf CNG Supreme 20W-50

جستارهای مرتبط