شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar MX 15W-40

Gulfmar MX 15W-40

مشخصات و کاربرد Gulfmar MX 15W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulfmar MX 15W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور دریایی سرعت بالا است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulfmar MX 15W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Gulfmar MX 15W-40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور دریایی سرعت بالا جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Gulfmar MX 15W-40 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور دریایی سرعت بالا موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Gulfmar MX 15W-40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Gulfmar MX 15W-40 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت استعلام قیمت Gulfmar MX 15W-40 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور دریایی سرعت بالاضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulfmar MX 15W-40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar MX 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar MX 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar MX 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دریایی سرعت بالا گالفmar MX 15W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar MX 15W-40: روغن موتور دریایی سرعت بالا
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar MX 15W-40 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar MX 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar MX 15W-40

جستارهای مرتبط