شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Tractor Guard 20W-40

Gulf Tractor Guard 20W-40

مشخصات و کاربرد Gulf Tractor Guard 20W-40

فروش و پخش عمده Gulf Tractor Guard 20W-40 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن ماشين آلات كشاورزي و تولید شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Tractor Guard 20W-40 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولGulf Tractor Guard 20W-40 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن ماشين آلات كشاورزي جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت گالف , Gulf می باشد. از خصوصیات و مزایای Gulf Tractor Guard 20W-40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Gulf Tractor Guard 20W-40 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulf Tractor Guard 20W-40 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن ماشين آلات كشاورزي ضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulf Tractor Guard 20W-40 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن ماشين آلات كشاورزي گالف , Gulf به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Gulf Tractor Guard 20W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Tractor Guard 20W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Tractor Guard 20W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن ماشين آلات كشاورزي گالف Tractor Guard 20W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Tractor Guard 20W-40: روغن ماشين آلات كشاورزي
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Tractor Guard 20W-40 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Tractor Guard 20W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Tractor Guard 20W-40

جستارهای مرتبط