شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش AeroShell Fluid 4

AeroShell Fluid 4

مشخصات و کاربرد AeroShell Fluid 4

شرکت AeroShell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. AeroShell Fluid 4 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک هوایی قرار دارد. AeroShell Fluid 4 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولAeroShell Fluid 4 دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی AeroShell Fluid 4 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات AeroShell Fluid 4 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی AeroShell Fluid 4 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور AeroShell Fluid 4 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل AeroShell Fluid 4 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن هیدرولیک هوایی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید AeroShell Fluid 4

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید AeroShell Fluid 4 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف AeroShell Fluid 4 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک هوایی ایروشل Fluid 4 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا AeroShell Fluid 4: روغن هیدرولیک هوایی
پایه محصول:
شرکت سازنده AeroShell Fluid 4 : ایروشل , AeroShell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت AeroShell Fluid 4 تماس بگیرید

محصولات مشابه به AeroShell Fluid 4

جستارهای مرتبط