شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Caprinus HTD 40

Shell Caprinus HTD 40

Shell Caprinus HTD 40

مشخصات و کاربرد Shell Caprinus HTD 40

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Caprinus HTD 40 و انواع روانکارها می باشد. Shell Caprinus HTD 40 از انواع محصولات روغن لوکوموتیو است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Caprinus HTD 40 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Caprinus HTD 40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن لوکوموتیو باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از خصوصیات و مزایای Shell Caprinus HTD 40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Caprinus HTD 40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Shell Caprinus HTD 40 می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Caprinus HTD 40 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن لوکوموتیو شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Caprinus HTD 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Caprinus HTD 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Caprinus HTD 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کاپرینوس اچ تی دی 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Caprinus HTD 40: روغن لوکوموتیو
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Caprinus HTD 40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Caprinus HTD 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Caprinus HTD 40

جستارهای مرتبط