شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tonna S3 M 68

Shell Tonna S3 M 68

Shell Tonna S3 M 68

مشخصات و کاربرد Shell Tonna S3 M 68

Shell Tonna S3 M 68 زیر مجموعه روغن ماشین ابزار است. واردات Shell Tonna S3 M 68 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Tonna S3 M 68 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت Shell Tonna S3 M 68 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Shell Tonna S3 M 68 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Shell Tonna S3 M 68 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Shell Tonna S3 M 68 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Tonna S3 M 68 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن ماشین ابزارضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Tonna S3 M 68 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن ماشین ابزار به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tonna S3 M 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tonna S3 M 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tonna S3 M 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن ماشین ابزار شل Tonna S3 M 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tonna S3 M 68: روغن ماشین ابزار
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tonna S3 M 68 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tonna S3 M 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tonna S3 M 68

جستارهای مرتبط