شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Omala S4 GX 320

Shell Omala S4 GX 320

Shell Omala S4 GX 320

مشخصات و کاربرد Shell Omala S4 GX 320

Shell Omala S4 GX 320 زیر مجموعه روغن دنده صنعتی است. واردات Shell Omala S4 GX 320 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Omala S4 GX 320 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن دنده صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Shell Omala S4 GX 320 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Shell Omala S4 GX 320 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Shell Omala S4 GX 320 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Omala S4 GX 320 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Omala S4 GX 320 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن دنده صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Omala S4 GX 320

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Omala S4 GX 320 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Omala S4 GX 320 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی شل Omala S4 GX 320 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Omala S4 GX 320: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Omala S4 GX 320 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Omala S4 GX 320 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Omala S4 GX 320

جستارهای مرتبط