شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش روغن سیلیکون 5000

روغن سیلیکون 5000

مشخصات و کاربرد روغن سیلیکون 5000

خرید روغن سیلیکون

روغن سیلیکون 5000 (silicone oil 5000) دارای اتم های متغیر سیلیکون و اکسیژن است. روغن سیلیکون بی بو و غیر سمی می باشد. چگالی روغن سیلیکون در دمای 25 درجه ی سانتی گراد با ضریب شکست فرمول برابر فرمول است. بر اساس ویسکوزیته روغن سیلیکون چسبندگی متغیری دارد. روغن سیلیکون دارای کشش سطحی بسیار پایینی است. دارای خاصیت عایق الکتریکی مناسب می باشد. روغن سیلیکون ضد خوردگی و ضد اکسیداسیون می باشد. روغن سیلیکون غیر اشتعالزا و دارای نقطه ی جوش بالا می باشد. روغن سیلیکون ضد کف یا آنتی فوم می باشد.

کارایی روغن سیلیکون 5000

روغن سیلیکون 5000 در صنایع زیادی همانند صنعت داروسازی ، صنایع غذایی ، آرایشی ، صنایع خودروسازی و هوایی استفاده می شود. روغن سیلیکون صنعتی در هوا فضا به عنوان روغن هیدرولیک و همچنین در رادیاتور ایستگاه فضایی کاربرد دارد. از برندهای معروف روغن سیلیکون دوکورنینگ می توان اشاره کرد که با نام روغن سیلیکون DC نیز شناخته می شود.

خرید روغن سیلیکون 5000

جهت نیاز به اطلاعات بیشتر برای خرید روغن سیلیکون 5 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب روغن سیلیکون 5000 و مصرف آن و نحوه نگهداری راهنمایی می کنیم.


خرید روغن سیلیکون 5000

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید روغن سیلیکون 5000 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف روغن سیلیکون 5000 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا روغن سیلیکون 5000: روغن سیلیکون
پایه محصول:
شرکت سازنده روغن سیلیکون 5000 : Molykote, Dow Corning
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت روغن سیلیکون 5000 تماس بگیرید

محصولات مشابه به روغن سیلیکون 5000

جستارهای مرتبط