شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Gearlube VS 600

Mobil Gearlube VS 600

مشخصات و کاربرد Mobil Gearlube VS 600

Mobil Gearlube VS 600 زیر مجموعه روغن دنده , واسکازین است. واردات Mobil Gearlube VS 600 از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobil Gearlube VS 600 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولMobil Gearlube VS 600 دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Mobil Gearlube VS 600 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده , واسکازین موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Mobil Gearlube VS 600 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Mobil Gearlube VS 600 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Mobil Gearlube VS 600 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده , واسکازینضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil Gearlube VS 600 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن دنده , واسکازین به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Gearlube VS 600

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Gearlube VS 600 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Gearlube VS 600 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده مویبل وی اس 600 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Gearlube VS 600: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Gearlube VS 600 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Gearlube VS 600 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil Gearlube VS 600

جستارهای مرتبط