شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Vactra Oil No 2

Mobil Vactra Oil No 2

مشخصات و کاربرد Mobil Vactra Oil No 2

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobil Vactra Oil No 2 می باشد. که در مجموعه روغن ماشین ابزار است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil Vactra Oil No 2 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن ماشین ابزار راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت موبیل , Mobil می باشد. از مزایا و خصوصیات Mobil Vactra Oil No 2 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی Mobil Vactra Oil No 2 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil Vactra Oil No 2 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن ماشین ابزارضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil Vactra Oil No 2 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Vactra Oil No 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Vactra Oil No 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Vactra Oil No 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل وکترا 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Vactra Oil No 2: روغن ماشین ابزار
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Vactra Oil No 2 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Vactra Oil No 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil Vactra Oil No 2

جستارهای مرتبط