شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Nyvac FR 200D

Mobil Nyvac FR 200D

مشخصات و کاربرد Mobil Nyvac FR 200D

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobil Nyvac FR 200D می باشد. که در مجموعه روغن هیدرولیک ضد آتش است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil Nyvac FR 200D با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Mobil Nyvac FR 200D در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Mobil Nyvac FR 200D نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Mobil Nyvac FR 200D مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات Mobil Nyvac FR 200D می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی Mobil Nyvac FR 200D به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil Nyvac FR 200D با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیک ضد آتشضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil Nyvac FR 200D نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک ضد آتش موبیل , Mobil به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Mobil Nyvac FR 200D

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Nyvac FR 200D با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Nyvac FR 200D راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل نایوک اف آر 200 دی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Nyvac FR 200D: روغن هیدرولیک ضد آتش
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Nyvac FR 200D : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Nyvac FR 200D تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil Nyvac FR 200D

جستارهای مرتبط