شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobiltac 375 NC

Mobiltac 375 NC

مشخصات و کاربرد Mobiltac 375 NC

Mobiltac 375 NC زیر مجموعه روغن دنده صنعتی است. واردات Mobiltac 375 NC از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobiltac 375 NC با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن دنده صنعتی راهنمایی می کند. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Mobiltac 375 NC مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Mobiltac 375 NC می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Mobiltac 375 NC در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Mobiltac 375 NC با واحد فروش ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Mobiltac 375 NC امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobiltac 375 NC

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobiltac 375 NC با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobiltac 375 NC راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل موبیلتک 375 ان سی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobiltac 375 NC: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobiltac 375 NC : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobiltac 375 NC تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobiltac 375 NC

جستارهای مرتبط