شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil EAL Arctic 22 CC

Mobil EAL Arctic 22 CC

مشخصات و کاربرد Mobil EAL Arctic 22 CC

فروش و پخش عمده Mobil EAL Arctic 22 CC اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن کمپرسور سرمایشی و تولید شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil EAL Arctic 22 CC با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.پخش عمده و فروش Mobil EAL Arctic 22 CC به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن کمپرسور سرمایشی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزMobil EAL Arctic 22 CCبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Mobil EAL Arctic 22 CC می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Mobil EAL Arctic 22 CC در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil EAL Arctic 22 CC با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Mobil EAL Arctic 22 CC باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور سرمایشی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil EAL Arctic 22 CC

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil EAL Arctic 22 CC با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil EAL Arctic 22 CC راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل ای ای ال آرتیک 22 سی سی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil EAL Arctic 22 CC: روغن کمپرسور سرمایشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil EAL Arctic 22 CC : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil EAL Arctic 22 CC تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil EAL Arctic 22 CC

جستارهای مرتبط