شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobilgrease FM 462

Mobilgrease FM 462

مشخصات و کاربرد Mobilgrease FM 462

شرکت موبیل , Mobil یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Mobilgrease FM 462 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Mobilgrease FM 462 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Mobilgrease FM 462 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی Mobilgrease FM 462 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Mobilgrease FM 462 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Mobilgrease FM 462 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Mobilgrease FM 462 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Mobilgrease FM 462 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobilgrease FM 462

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobilgrease FM 462 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobilgrease FM 462 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس خوراکی موبیل اف ام 462 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobilgrease FM 462: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobilgrease FM 462 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobilgrease FM 462 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobilgrease FM 462

جستارهای مرتبط