شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Donax TD 80W

Shell Donax TD 80W

Shell Donax TD 80W

مشخصات و کاربرد Shell Donax TD 80W

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Donax TD 80W می باشد. که در مجموعه روغن ماشین آلات راه سازی است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Donax TD 80W با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Donax TD 80W دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن ماشین آلات راه سازی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Shell Donax TD 80W مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Shell Donax TD 80W می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Donax TD 80W در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Donax TD 80W با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن ماشین آلات راه سازیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Donax TD 80W نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Donax TD 80W

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Donax TD 80W با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Donax TD 80W راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دنکس تی دی 80W نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Donax TD 80W: روغن ماشین آلات راه سازی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Donax TD 80W : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Donax TD 80W تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Donax TD 80W

جستارهای مرتبط