شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total ORITES DS 125

Total ORITES DS 125

مشخصات و کاربرد Total ORITES DS 125

شرکت توتال , Total‏ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Total ORITES DS 125 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن کمپرسور گاز قرار دارد. Total ORITES DS 125 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Total ORITES DS 125 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTotal ORITES DS 125با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Total ORITES DS 125 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Total ORITES DS 125 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Total ORITES DS 125 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Total ORITES DS 125 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور گاز به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Total ORITES DS 125

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total ORITES DS 125 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total ORITES DS 125 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور گاز توتال ORITES DS 125 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total ORITES DS 125: روغن کمپرسور گاز
پایه محصول:
شرکت سازنده Total ORITES DS 125 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total ORITES DS 125 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total ORITES DS 125

جستارهای مرتبط