شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total CARTER MS 100

Total CARTER MS 100

مشخصات و کاربرد Total CARTER MS 100

شرکت توتال , Total‏ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Total CARTER MS 100 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده صنعتی قرار دارد. Total CARTER MS 100 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی Total CARTER MS 100 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Total CARTER MS 100 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Total CARTER MS 100 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور Total CARTER MS 100 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Total CARTER MS 100 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس توتال , Total‏ به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Total CARTER MS 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total CARTER MS 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total CARTER MS 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی توتال CARTER MS 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total CARTER MS 100: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Total CARTER MS 100 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total CARTER MS 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total CARTER MS 100

جستارهای مرتبط