شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Turbo Oil T 68

Shell Turbo Oil T 68

Shell Turbo Oil T 68

مشخصات و کاربرد Shell Turbo Oil T 68

فروش و پخش عمده Shell Turbo Oil T 68 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن توربین و تولید شرکت شل , Shell می باشد. Shell Turbo Oil T 68 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن توربین راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن توربین باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Turbo Oil T 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Turbo Oil T 68 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Turbo Oil T 68 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Turbo Oil T 68 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Shell Turbo Oil T 68 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
ارسال سریع سفارشات روغن توربین شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Turbo Oil T 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Turbo Oil T 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Turbo Oil T 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل توربو تی 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Turbo Oil T 68: روغن توربین
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Turbo Oil T 68 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Turbo Oil T 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Turbo Oil T 68

جستارهای مرتبط