شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Turbo Oil T 78

Shell Turbo Oil T 78

Shell Turbo Oil T 78

مشخصات و کاربرد Shell Turbo Oil T 78

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Turbo Oil T 78 می باشد. که در مجموعه روغن توربین است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Turbo Oil T 78 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Turbo Oil T 78 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن توربین جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Turbo Oil T 78با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Shell Turbo Oil T 78 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Shell Turbo Oil T 78 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Turbo Oil T 78 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Turbo Oil T 78 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت شل , Shell در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید Shell Turbo Oil T 78

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Turbo Oil T 78 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Turbo Oil T 78 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل توربو تی 78 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Turbo Oil T 78: روغن توربین
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Turbo Oil T 78 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Turbo Oil T 78 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Turbo Oil T 78

جستارهای مرتبط