شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip ARNICA SX/N 46

Agip ARNICA SX/N 46

مشخصات و کاربرد Agip ARNICA SX/N 46

Agip ARNICA SX/N 46 زیر مجموعه روغن هیدرولیک است. واردات Agip ARNICA SX/N 46 از شرکت آجیپ , Agip انجام می گیرد. Agip ARNICA SX/N 46 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولAgip ARNICA SX/N 46 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن هیدرولیک باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزAgip ARNICA SX/N 46 با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Agip ARNICA SX/N 46 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Agip ARNICA SX/N 46 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Agip ARNICA SX/N 46 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Agip ARNICA SX/N 46 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن هیدرولیک به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Agip ARNICA SX/N 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip ARNICA SX/N 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip ARNICA SX/N 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن آجیپ آرنیکا 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip ARNICA SX/N 46: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip ARNICA SX/N 46 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip ARNICA SX/N 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip ARNICA SX/N 46

جستارهای مرتبط