شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip OSO 32

Agip OSO 32

مشخصات و کاربرد Agip OSO 32

شرکت آجیپ , Agip یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Agip OSO 32 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. Agip OSO 32 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Agip OSO 32 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن هیدرولیک جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Agip OSO 32 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Agip OSO 32 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. نوع بسته بندی Agip OSO 32 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Agip OSO 32 می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Agip OSO 32 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک آجیپ , Agip به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Agip OSO 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip OSO 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip OSO 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک آجیپ اوسو 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip OSO 32: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip OSO 32 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip OSO 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip OSO 32

جستارهای مرتبط