شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip RADULA 220

Agip RADULA 220

مشخصات و کاربرد Agip RADULA 220

شرکت آجیپ , Agip یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Agip RADULA 220 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن گردشی قرار دارد. Agip RADULA 220 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن گردشی راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت Agip RADULA 220 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزAgip RADULA 220با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Agip RADULA 220 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. نوع بسته بندی Agip RADULA 220 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Agip RADULA 220 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Agip RADULA 220 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس آجیپ , Agip به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Agip RADULA 220

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip RADULA 220 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip RADULA 220 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن گردشی آجیپ رادولا 220 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip RADULA 220: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip RADULA 220 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip RADULA 220 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip RADULA 220

جستارهای مرتبط