شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip RADULA 460

Agip RADULA 460

مشخصات و کاربرد Agip RADULA 460

فروش و پخش عمده Agip RADULA 460 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن گردشی و تولید شرکت آجیپ , Agip می باشد. Agip RADULA 460 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Agip RADULA 460 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Agip RADULA 460 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت آجیپ , Agip می باشد. از خصوصیات Agip RADULA 460 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Agip RADULA 460 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Agip RADULA 460 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Agip RADULA 460 نیز می باشد.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت آجیپ , Agip در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید Agip RADULA 460

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip RADULA 460 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip RADULA 460 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن گردشی آجیپ رادولا 460 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip RADULA 460: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip RADULA 460 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip RADULA 460 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip RADULA 460

جستارهای مرتبط