شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS ECOCOOL AL-PLUS

FUCHS ECOCOOL AL-PLUS

مشخصات و کاربرد FUCHS ECOCOOL AL-PLUS

FUCHS ECOCOOL AL-PLUS زیر مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. واردات FUCHS ECOCOOL AL-PLUS از شرکت فوکس , fuchs انجام می گیرد. FUCHS ECOCOOL AL-PLUS با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات سیال فلزکاری , روغن برش جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. FUCHS ECOCOOL AL-PLUS مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای FUCHS ECOCOOL AL-PLUS می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی FUCHS ECOCOOL AL-PLUS به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت FUCHS ECOCOOL AL-PLUS با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما FUCHS ECOCOOL AL-PLUS با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس فوکس , fuchs به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS ECOCOOL AL-PLUS

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS ECOCOOL AL-PLUS با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS ECOCOOL AL-PLUS راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش فوکس ECOCOOL AL-PLUS نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS ECOCOOL AL-PLUS: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS ECOCOOL AL-PLUS : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS ECOCOOL AL-PLUS تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS ECOCOOL AL-PLUS

جستارهای مرتبط