شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Omala RL 220

Shell Omala RL 220

Shell Omala RL 220

مشخصات و کاربرد Shell Omala RL 220

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Omala RL 220 و انواع روانکارها می باشد. Shell Omala RL 220 از انواع محصولات روغن دنده صنعتی است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Omala RL 220 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Omala RL 220 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Shell Omala RL 220 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Shell Omala RL 220 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Omala RL 220 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Omala RL 220 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Omala RL 220 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن دنده صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Omala RL 220

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Omala RL 220 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Omala RL 220 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل اومالا آر ال 220 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Omala RL 220: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Omala RL 220 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Omala RL 220 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Omala RL 220

جستارهای مرتبط