شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش MOBILGARD 570

MOBILGARD 570

مشخصات و کاربرد MOBILGARD 570

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده MOBILGARD 570 و انواع روانکارها می باشد. MOBILGARD 570 از انواع محصولات روغن سیلندر کراس هد است.که شرکت موبیل , Mobil تولید کننده آن می باشد. MOBILGARD 570 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولMOBILGARD 570 دارا می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. MOBILGARD 570 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای MOBILGARD 570 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. MOBILGARD 570 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور MOBILGARD 570 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و MOBILGARD 570 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
ارسال سریع سفارشات روغن سیلندر کراس هد موبیل , Mobil به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید MOBILGARD 570

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید MOBILGARD 570 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف MOBILGARD 570 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا MOBILGARD 570: روغن سیلندر کراس هد
پایه محصول:
شرکت سازنده MOBILGARD 570 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت MOBILGARD 570 تماس بگیرید

محصولات مشابه به MOBILGARD 570

جستارهای مرتبط