شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش MOBILGARD L540

MOBILGARD L540

مشخصات و کاربرد MOBILGARD L540

شرکت موبیل , Mobil یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. MOBILGARD L540 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن سیلندر کراس هد قرار دارد. MOBILGARD L540 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش MOBILGARD L540 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن سیلندر کراس هد جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت MOBILGARD L540 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن سیلندر کراس هد موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای MOBILGARD L540 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی MOBILGARD L540 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور MOBILGARD L540 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و MOBILGARD L540 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن سیلندر کراس هد به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید MOBILGARD L540

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید MOBILGARD L540 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف MOBILGARD L540 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا MOBILGARD L540: روغن سیلندر کراس هد
پایه محصول:
شرکت سازنده MOBILGARD L540 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت MOBILGARD L540 تماس بگیرید

محصولات مشابه به MOBILGARD L540

جستارهای مرتبط