شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Cyltech 80 AW

Castrol Cyltech 80 AW

مشخصات و کاربرد Castrol Cyltech 80 AW

شرکت کاسترول , Castrol یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Castrol Cyltech 80 AW از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن سیلندر کراس هد قرار دارد. Castrol Cyltech 80 AW با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن سیلندر کراس هد باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت کاسترول , Castrol می باشد. از مزایای Castrol Cyltech 80 AW می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی Castrol Cyltech 80 AW به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Castrol Cyltech 80 AW می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol Cyltech 80 AW نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن سیلندر کراس هد کاسترول , Castrol به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Castrol Cyltech 80 AW

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Cyltech 80 AW با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Cyltech 80 AW راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن سیلندر کراس هد کاسترول Cyltech 80 AW نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Cyltech 80 AW: روغن سیلندر کراس هد
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Cyltech 80 AW : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Cyltech 80 AW تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Cyltech 80 AW

جستارهای مرتبط