شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Cyltech 70

Castrol Cyltech 70

مشخصات و کاربرد Castrol Cyltech 70

فروش و پخش عمده Castrol Cyltech 70 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن سیلندر کراس هد و تولید شرکت کاسترول , Castrol می باشد. Castrol Cyltech 70 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Castrol Cyltech 70 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن سیلندر کراس هد باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Castrol Cyltech 70 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن سیلندر کراس هد موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Castrol Cyltech 70 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Castrol Cyltech 70 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Castrol Cyltech 70 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Castrol Cyltech 70 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن سیلندر کراس هد کاسترول , Castrol به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Castrol Cyltech 70

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Cyltech 70 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Cyltech 70 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن سیلندر کراس هد کاسترول Cyltech 70 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Cyltech 70: روغن سیلندر کراس هد
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Cyltech 70 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Cyltech 70 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Cyltech 70

جستارهای مرتبط