شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol MLC 40

Castrol MLC 40

مشخصات و کاربرد Castrol MLC 40

فروش و پخش عمده Castrol MLC 40 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن موتور ترانک پیستون و تولید شرکت کاسترول , Castrol می باشد. Castrol MLC 40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور ترانک پیستون جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Castrol MLC 40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Castrol MLC 40 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Castrol MLC 40 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت استعلام قیمت Castrol MLC 40 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور ترانک پیستونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Castrol MLC 40 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور ترانک پیستون کاسترول , Castrol به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Castrol MLC 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol MLC 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol MLC 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون کاسترول MLC 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol MLC 40: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol MLC 40 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol MLC 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol MLC 40

جستارهای مرتبط