شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol TLX Plus 403

Castrol TLX Plus 403

مشخصات و کاربرد Castrol TLX Plus 403

شرکت کاسترول , Castrol یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Castrol TLX Plus 403 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور ترانک پیستون قرار دارد. Castrol TLX Plus 403 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور ترانک پیستون راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت Castrol TLX Plus 403 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزCastrol TLX Plus 403با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Castrol TLX Plus 403 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Castrol TLX Plus 403 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Castrol TLX Plus 403 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol TLX Plus 403 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور ترانک پیستون به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol TLX Plus 403

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol TLX Plus 403 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol TLX Plus 403 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون کاسترول TLX Plus 403 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol TLX Plus 403: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol TLX Plus 403 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol TLX Plus 403 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol TLX Plus 403

جستارهای مرتبط