شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Delima HT 68

Shell Delima HT 68

Shell Delima HT 68

مشخصات و کاربرد Shell Delima HT 68

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Delima HT 68 و انواع روانکارها می باشد. Shell Delima HT 68 از انواع محصولات روغن گردشی است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Delima HT 68 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Shell Delima HT 68 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی Shell Delima HT 68 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Shell Delima HT 68 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Shell Delima HT 68 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Delima HT 68 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن گردشیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Delima HT 68 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن گردشی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Delima HT 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Delima HT 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Delima HT 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دلیما اچ تی 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Delima HT 68: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Delima HT 68 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Delima HT 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Delima HT 68

جستارهای مرتبط