شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Morlina S2 B 220

Shell Morlina S2 B 220

Shell Morlina S2 B 220

مشخصات و کاربرد Shell Morlina S2 B 220

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Morlina S2 B 220 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن گردشی قرار دارد. Shell Morlina S2 B 220 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از خصوصیات Shell Morlina S2 B 220 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Morlina S2 B 220 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Morlina S2 B 220 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن گردشیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Morlina S2 B 220 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Morlina S2 B 220

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Morlina S2 B 220 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Morlina S2 B 220 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن گردشی شل Morlina S2 B 220 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Morlina S2 B 220: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Morlina S2 B 220 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Morlina S2 B 220 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Morlina S2 B 220

جستارهای مرتبط