شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Spirax S4 CX 30

Shell Spirax S4 CX 30

Shell Spirax S4 CX 30

مشخصات و کاربرد Shell Spirax S4 CX 30

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Spirax S4 CX 30 و انواع روانکارها می باشد. Shell Spirax S4 CX 30 از انواع محصولات روغن دنده اتوماتیک , ATF است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Spirax S4 CX 30 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Spirax S4 CX 30 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده اتوماتیک , ATF جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Spirax S4 CX 30با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Shell Spirax S4 CX 30 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Shell Spirax S4 CX 30 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت استعلام قیمت Shell Spirax S4 CX 30 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده اتوماتیک , ATFضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Spirax S4 CX 30 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Spirax S4 CX 30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Spirax S4 CX 30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Spirax S4 CX 30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده اتوماتیک , ATF شل Spirax S4 CX 30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Spirax S4 CX 30: روغن دنده اتوماتیک , ATF
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Spirax S4 CX 30 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Spirax S4 CX 30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Spirax S4 CX 30

جستارهای مرتبط