شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Spirax S4 ATF HDX

Shell Spirax S4 ATF HDX

Shell Spirax S4 ATF HDX

مشخصات و کاربرد Shell Spirax S4 ATF HDX

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Spirax S4 ATF HDX و انواع روانکارها می باشد. Shell Spirax S4 ATF HDX از انواع محصولات روغن دنده اتوماتیک , ATF است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Spirax S4 ATF HDX با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Spirax S4 ATF HDX به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن دنده اتوماتیک , ATF باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Shell Spirax S4 ATF HDX مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Spirax S4 ATF HDX می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Shell Spirax S4 ATF HDX به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Spirax S4 ATF HDX با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Spirax S4 ATF HDX با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن دنده اتوماتیک , ATF شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Spirax S4 ATF HDX

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Spirax S4 ATF HDX با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Spirax S4 ATF HDX راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده اتوماتیک , ATF شل Spirax S4 ATF HDX نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Spirax S4 ATF HDX: روغن دنده اتوماتیک , ATF
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Spirax S4 ATF HDX : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Spirax S4 ATF HDX تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Spirax S4 ATF HDX

جستارهای مرتبط