شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Spirax S6 GME 50

Shell Spirax S6 GME 50

Shell Spirax S6 GME 50

مشخصات و کاربرد Shell Spirax S6 GME 50

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Spirax S6 GME 50 می باشد. که در مجموعه روغن دنده , واسکازین است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Spirax S6 GME 50 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Spirax S6 GME 50 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده , واسکازین جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Spirax S6 GME 50با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Spirax S6 GME 50 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Spirax S6 GME 50 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Spirax S6 GME 50 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Spirax S6 GME 50 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Spirax S6 GME 50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Spirax S6 GME 50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Spirax S6 GME 50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین شل Spirax S6 GME 50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Spirax S6 GME 50: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Spirax S6 GME 50 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Spirax S6 GME 50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Spirax S6 GME 50

جستارهای مرتبط