شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Dentax 90

Shell Dentax 90

Shell Dentax 90

مشخصات و کاربرد Shell Dentax 90

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Dentax 90 می باشد. که در مجموعه روغن دنده , واسکازین است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Dentax 90 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن دنده , واسکازین راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Dentax 90با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Dentax 90 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Dentax 90 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Dentax 90 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Dentax 90 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Dentax 90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Dentax 90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Dentax 90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دنتکس 90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Dentax 90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Dentax 90 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Dentax 90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Dentax 90

جستارهای مرتبط