شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Silicone Oil 50

Mobil Silicone Oil 50

مشخصات و کاربرد Mobil Silicone Oil 50

Mobil Silicone Oil 50 زیر مجموعه روغن سیلیکون است. واردات Mobil Silicone Oil 50 از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobil Silicone Oil 50 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن سیلیکون راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت Mobil Silicone Oil 50 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Mobil Silicone Oil 50 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Mobil Silicone Oil 50 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی Mobil Silicone Oil 50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil Silicone Oil 50 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن سیلیکونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil Silicone Oil 50 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Silicone Oil 50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Silicone Oil 50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Silicone Oil 50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن سیلیکون موبیل 50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Silicone Oil 50: روغن سیلیکون
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Silicone Oil 50 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Silicone Oil 50 1 ریال

محصولات مشابه به Mobil Silicone Oil 50

جستارهای مرتبط