شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Silicone Oil 500

Mobil Silicone Oil 500

مشخصات و کاربرد Mobil Silicone Oil 500

Mobil Silicone Oil 500 زیر مجموعه روغن سیلیکون است. واردات Mobil Silicone Oil 500 از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobil Silicone Oil 500 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن سیلیکون راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. Mobil Silicone Oil 500 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Mobil Silicone Oil 500 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Mobil Silicone Oil 500 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Mobil Silicone Oil 500 می توانید با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Mobil Silicone Oil 500 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن سیلیکون به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Silicone Oil 500

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Silicone Oil 500 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Silicone Oil 500 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن سیلیکون موبیل 500 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Silicone Oil 500: روغن سیلیکون
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Silicone Oil 500 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Silicone Oil 500 1 ریال

محصولات مشابه به Mobil Silicone Oil 500

جستارهای مرتبط