شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil DTE 27

Mobil DTE 27

مشخصات و کاربرد Mobil DTE 27

Mobil DTE 27 زیر مجموعه روغن هیدرولیک است. واردات Mobil DTE 27 از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobil DTE 27 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولMobil DTE 27 دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت موبیل , Mobil می باشد. از مزایای Mobil DTE 27 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Mobil DTE 27 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil DTE 27 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیکضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil DTE 27 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil DTE 27

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil DTE 27 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil DTE 27 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل دی تی ای 27 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil DTE 27: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil DTE 27 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil DTE 27 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil DTE 27

جستارهای مرتبط