شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil DTE Excel 68

Mobil DTE Excel 68

مشخصات و کاربرد Mobil DTE Excel 68

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Mobil DTE Excel 68 و انواع روانکارها می باشد. Mobil DTE Excel 68 از انواع محصولات روغن هیدرولیک است.که شرکت موبیل , Mobil تولید کننده آن می باشد. Mobil DTE Excel 68 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن هیدرولیک راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن هیدرولیک باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت موبیل , Mobil می باشد. از مزایای Mobil DTE Excel 68 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Mobil DTE Excel 68 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobil DTE Excel 68 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Mobil DTE Excel 68 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن هیدرولیک به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil DTE Excel 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil DTE Excel 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil DTE Excel 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل دی تی ای اکسل 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil DTE Excel 68: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil DTE Excel 68 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil DTE Excel 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil DTE Excel 68

جستارهای مرتبط