شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Kluber UNISILKON L 200‎

Kluber UNISILKON L 200‎

مشخصات و کاربرد Kluber UNISILKON L 200‎

Kluber UNISILKON L 200‎ زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Kluber UNISILKON L 200‎ از شرکت کلوبر , klueber انجام می گیرد. Kluber UNISILKON L 200‎ با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولKluber UNISILKON L 200‎ دارا می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت کلوبر , klueber می باشد. از مزایای Kluber UNISILKON L 200‎ می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Kluber UNISILKON L 200‎ در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Kluber UNISILKON L 200‎ با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Kluber UNISILKON L 200‎ با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کلوبر , klueber به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Kluber UNISILKON L 200‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Kluber UNISILKON L 200‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Kluber UNISILKON L 200‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس کلوبر یونی سیلیکون ال 200 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Kluber UNISILKON L 200‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Kluber UNISILKON L 200‎ : کلوبر , klueber
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Kluber UNISILKON L 200‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Kluber UNISILKON L 200‎

جستارهای مرتبط